Ивковић Жарку уручена Светосавска награда

Најуспешнији ученици, васпитачи, професори и институције који су постигли изванредне резултате и допринели да образовање искаже своје квалитете и постигнућа, и ове године су награђени Светосавском наградом. Награде је уручио министар просвете, Срђан Вербић.

Slika (36)

Он је додао да су награђени они који су у свом раду достигли висока постигнућа, поделили своја умења и знања са другима, али и помогли да се у образовном и васпитном процесу постигну резултати који доприносе укупном квалитету образовног система.

Slika (30)

Свега 17 од 264 пријављена је изабрано за ову престижну награду, а наш ученик, Жарко Ивковић, је био један од њих.  Он је један од два ученика основих школа који је добио награду. Иначе је то највеће признање коју ученик основне школе може добити.

Slika (32)