Шаховска нада

Анђела Динић, ученица IV/1 Основне школе „Синиша Јанић“ је шаховска нада која представља изузетно свој родни град и школу на свим нивоима шаховских такмичења.

Прве шаховске кораке начинила је у својој седмој години под будним оком фиде мајстора Милоша Марковића. Иначе, Анђела је изузетно морална и вредна, одлична ученица, добра и вољена другарица. До сада је освојила на разним турнирима преко тридесет медаља и пехара Анђела Динић је добитник спортске награде за 2014. год. Учествовала је на окружном првенству у Лесковцу, кадетским такмичењима, кадетском фестивалу, као и на Првенству Србије за кадете и освајала златне медаље.

Анђели желимо, да поред изузетног успеха у школи, и даље осваја само прва места и златне медаље на свим будућим шаховским такмичењима. Она је понос одељења, школе, града и амбасадор добре воље.