Завршни испит

logo1p

Руководство и наставно особље школе редовно прате и анализирају (на седницама стручних органа и на седницама Наставничког већа) постигнућа наших ученика на пробним и завршним испитима и настоје да постигнуте резулуате стално унапређују или одржавају на завидном нивоу. Анализе резултата показују да су резултати наших ученикаизнад општинског, окружног и републичког просека. За анализу појединачних аспеката ученичких постигнућа  од велике помоћи су нам извештаји о резултатима завршног испита на крају основног образовања и васпитања које добијамо од Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања које и Вама достављамо у прилогу овог дописа.
Напомињемо да  наши ученици, последње две године, завршни испит полажу у фискултурној сали гимназије „Стеван Јаковљевић“ где су обезбеђени уједначени услови за све .

Детаљније информације о резултатима наших ученика на предходним завршним испитима погледајте у приложеним анализама Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања из Београда .

Календар активности за спровођење завршног испита за школску 2013/2014 годину и уписа ученика у средњу школу 2014/2015

2012 / 2013.година

2011 / 2012.година