Сензационалан успех

На Школском републичком такмичењу у шаху одржаном последњег викенда у Београду ученици наше школе су нас достојно репрезентовали. Eкипу наше школе сачињавали су Анђела Динић, ученица 5. разреда, Душан Димитријевић, ученик 6. разреда, и Стефан Николић, ученик 8. разреда.

Од њих троје двоје су се окитили медаљама, што је најбољи појединачни школски успех. Наиме, Анђела Динић је у својој конкуренцији без пораза освојила прво место, а Душан Димитријевић треће место, што је изванредан успех ако се зна да је на такмичењу учествовало преко 500 учесника из целе Србије, а да је само наша школа имала двоје награђених у различитим категоријама.

Сви запослени у школи поносни су на успех наших ученика и надају се још бољем репрезентовању школе на предстојећем међународном такмичењу у Црној Гори.