Предшколци са својим родитељима и васпитачима у посети нашој школи

Гости наше школе  5. и 6. априла били су  предшколци из ПУ „ Милка Диманић“. Првог дана школу су посетили предшколци из вртића „Дечја радост”са својим родитељима и васпитачима,а другог дана њихови другари из вртића „Колибри“. Будући прваци након доласка у школу обишли су учионице и кабинете,а  затим  су са својим васпитачима могли да погледају програм који су за њих припремили ученици четвртог разреда са својим учитељима. Велики четвртаци су својим малим другарима учинили да им ова посета школи остане у лепом сећању.

a vrtic 1a vrtic 2a vrtic 3Док су предшколци уживали у програму њихови родитељи су имали прилике да се у разговору са директором,помоћником директора и психо-педагошком службом упознају са организацијом рада школе као и да се информишу о свему што се тиче припреме ученика за полазак у школу.

a vrtic 4